Nejprodávanější produkty

Kategorie

Výrobci

Slevy

Seznam produktů výrobce ČERVA

Firma ČERVA EXPORT IMPORT a.s. je velkoobchodním dodavatelem osobních ochranných pracovních prostředků s mimořádně širokou nabídkou výrobků,který dodává své produkty prostřednictvím svých obchodních partnerů nejen do České republiky ale i do více než 20 zemích v Evropě a Asii.

Naše mise:

Chceme být nejvyhledávanějším dodavatelem produktů v oblasti osobních ochranných pracovních pomůcek našim obchodním partnerům, nabízet nejkomplexnější sortiment produktů OPP který spolu s nejlepším servisem zajistí nám a našim partnerům dlouhodobý stabilní růst obchodů a posílení našich pozic na trhu. Pro konečné uživatele chceme aby naše produkty zajistily maximální bezpečí a komfort při práci.

Naše portfolio: 

ČERVA EXPORT IMPORT a.s. je nejvýznamnějším dovozcem ochranných pracovních pomůcek z Jihovýchodní Asie ve střední Evropě a zároveň oficiálním dovozcem a distributorem nejvýznamnějších společností, které se pohybují v oblasti prostředků osobní ochrany. Toto unikátní portfolio produktů dnes představuje nejucelenější a nejširší sortiment na trhu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 148 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 148 položek