Nejprodávanější produkty

Kategorie

Výrobci

Slevy

Seznam produktů výrobce VM Import

Jednou z hlavních vizí společnosti VM Import je přinášet stále něco nového, neotřelého s nadprůměrnou kvalitativní hodnotou, díky čemuž se firma v mnoha oblastech stala přirozenou první volbou pro spokojené zákazníky. Inovaci uplatňuje nejen při hledání nových výrobkových řad, ale také v přístupu k práci a v přístupu hodnocení svých zaměstnanců.

Za vším, co dělá, stojí vlastní firemní hodnoty a každodenní činnost se řídí definovanými firemními zásadami. Zde jsou tři základní:
- Kvalita, která začíná být zákazníky vnímána jako jeden z hlavních určujících faktorů, díky níž výkony společnosti neustále rostou
- Špičkové služby zákazníkům, jimiž se snaží v maximální míře uspokojovat jejich potřeby 
- Spokojenost zaměstnanců, kteří mohou být hrdí na to, že jsou součástí společnosti 


VM Import spočívá především v diferenciaci a specializaci produktů. Hlavním důvodem proč si za tak krátkou dobu vybudovala silnou pozici na trhu je především fakt nezačlenění se do boje se současnou konkurencí o co nejnižší ceny ale orientování se na vysokou kvalitu (diferenciace a specializace produktů) za akceptovatelnou cenu. Klade důraz na maximální odlišení propracovaných výrobkových řad, což zajišťuje jistou konkurenční výhodu do budoucna.

Vedle samotných produktů firma poskytuje komplexní logistický servis (import) komodit door-to-door, spočívající v komplexní logistické službě zákazníkům. Prakticky, jde o obchodní a logistickou činnosti, s cílem nabídnout zákazníkovi kompletní logistický servis zahrnující: výběr komodit na dálném východě, zajištění kvality v místě výroby, organizaci námořní a pozemní dopravy, zajištění celnice, spedice a rozvoz až do skladu zákazníka, s využitím smluvních externích služeb. Jedná se o činnost, zajištění komplexního importního-logistického servisu velkoobchodním a zpracovatelským firmám střední velikosti, které nemají vlastní nákupní oddělení vybavené schopnými manažery, kteří jsou schopni nakoupit zboží a suroviny přímo od výrobce v nízkonákladových a exotických zemích.

Klíčovou misí společnosti je její zaměření především na budování pevných partnerství s tím, že poskytuje zákazníkům řešení pro dosažení jejich úspěchu.

Zobrazeno 1 – 20 z 20 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 20 položek