Nejprodávanější produkty

Kategorie

Výrobci

Slevy

Seznam produktů výrobce REFIL

Společnost REFIL vyrábí filtrační polomasky (respirátory) pro ochranu dýchacích orgánů. Na českém trhu působí od roku 1993 a postupně si buduje pevné místo i v řadě evropských zemí.

Při vývoji produktů klade důraz především na kvalitu a komfort nošení, které jsou nejdůležitějšími kritérii při ochraně zdraví uživatele. Výrobky REFIL byly vyvinuty a testovány pro použití i v nejnáročnějších pracovních podmínkách, např. v hlubinných dolech. Díky vynikajícím vlastnostem použitých materiálů a technologií nejenže splňují zákonem stanovené normy, ale také poskytují vysoký komfort a pohodlí při práci.

Filtrační polomasky REFIL jsou vyráběny a distribuovány ve shodě s ustanoveními nařízení vlády č.21/2003 Sb. , které je v souladu s evropskou směrnicí č.89/686/EHS, ve znění směrnic č. 93/68/EHS a č.96/58/EHS.

Filtrační polomasky REFIL jsou certifikovány a vyráběny ve shodě s harmonizovanou normou EN 149:2001 "Ochranné prostředky dýchacích orgánů - Filtrační polomasky k ochraně proti částicím - Požadavky, zkoušení a značení".

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek